Sortiment

Vstup do e-shopu pro B2B zákazníky ZDE

Pneumatiky
Aurora
AURORA je druhou nejvýznamnější značkou koncernu Hankook v segmentu nákladních pneumatik. Pneumatiky AURORA přináší ten nejlepší poměr mezi výkoností a náklady.
Barum
Značka Barum vznikla v roce 1948 spojením názvů všech výrobců pneumatik v bývalém Československu – Baťa, Mitas, Matador. V roce 1993 se Barum spojila s koncernem Continental, díky čemuž získala přístup ke špičkovým výrobním technologiím. V současnosti patří Barum k neúspěšnějším výrobcům pneumatik ve střední Evropě.
BFGOODRICH
Americká značka pneumatik založená roku 1870 v Ohiu Dr. Benjamin Franklin Goodrichem. Odtud název BFGoodrich. V roce 1990 koupil značku koncern Michelin. BFGoodrich nabízí pneumatiky pro všechny segmenty vozů i roční období. Speciálně se ovšem zaměřuje na výkonné pneumatiky pro vozy 4×4 a dodává i obutí pro vozy kategorie Rally a WRC.
Bridgestone
Bridgestone Corporation je japonský výrobce pneumatik, založený roku 1931. Název Bridgestone pochází z překladu jména zakladatele Šódžiró Išibašim do angličtiny. Tento výrobce pneumatik nabízí kvalitní obutí na takřka všechny typy automobilů.
Continental
Historie německé značky Continental AG se datuje od roku 1871. Společnost Continental se řadí k technologickým lídrům ve výrobě pneumatik a nabízí široký sortiment produktů pro osobní automobily, užitková vozidla a motocykly. Díky nepřetržité investici do výzkumu a vývoje společnosti Continental významně přispívá k bezpečné, nákladově efektivní a ekologicky efektivní mobilitě.
Cooper
Společnost Cooper Tire & Rubber Company vznikla v roce 1926 v USA. Tato společnost se od svého začátku zabývá výrobou pneumatik pro osobní, dodávkové, nákladní automobily i motocykly. Spoplečnost se specializuje na výrobu pneumatik v oblasti OFF-ROAD a SUV. Dlouhodobá zkušenost společnosti s výrobou pneumatik má celkový dopad v konečné kvalitě pneumatik Cooper.
Debica
TC Debica SA je největší polský výrobce pneumatik pro osobní automobily a užitková vozidla. V roce 1995 odkoupila majoritní podíl společnosti Debica americká společnost Goodyear Tire a Rubber Company. Společnost vyrábí velmi dobré pneumatiky v poměru cena - kvalita. Pneumatiky Debica se řadí do ekonomické třídy a jsou určené pro nenáročné řidiče.
Delinte
Pneumatiky značky Delinte vyrábí jedna z největších společností na světě zabývající se výrobou pneumatik Qingdao Sentury Tire Co., Ltd., založená v roce 1992. Pod značkou Delinte vyrábí celou škálu letních a zimních pneumatik pro osobní vozy, SUV nebo off-road vozidla. Specializuje se také na výrobu závodních pneumatik pro F4 či Dakar.
Doublecoin
Značka Double Coin vznikla počátkem roku 1990 ve městě Shangai v Číně. V Číně má společnost absolutní kontrolu nad automobilovým průmyslem. Pneumatiky Doublecoin jsou perfektní kombinací kvality a hodnoty. Nenajdete lepší radiální pneumatiku, lehkou nákladní pneumatiku, zemědělskou pneumatiku nebo pneumatiku OTR.
Dunlop
Historie značky sahá do roku 1888, kdy John Boyd Dunlop vyrobil vůbec první nafukovací pneumatiku. Dunlop Pneumatic Tire Co, v celé historii vyrábí a inovuje své pneumatiky, které může řadit mezi světovou špičku. V roce 2003 se společnost Dunlop spojila s dalším světovým lídrem ve výrobě to se společností Goodyear Tire a Rubber Company. Dunlop se také ve velké míře angažuje v motoristickém sportu např. DTM, závody Le Mans, mistrovství světa moto GP atd.
Falken
Roku 1981 byla založena japonská společnost Falken koncernem Sumitomo Rubber Industries. Pneumatiky Falken patří mezi špičku v oblasti pneumatik o vysoké výkonnosti. Společnost se zaměřuje na výzkum, vývoj a testy pneumatiky pro sportovní účely a z tohoto odvětví úspěšně aplikuje výsledky do sériově vyráběných pneumatik.
Firestone
Společnost Firestone Tire byla založena v roce 1900 ve státě Ohio. Tato americká společnost byla průkopníkem sériové výroby pneumatik a byla velkým konkurentem pro americkou gumárenskou společnost Goodyear. Zakladatel Henry Firestone těžil z přátelství s Henry Fordem, a proto Firestone dodával pneumatiky pro všechny vozidla největší automobilové společnosti Ford Motor Company. V roce 1988 byla společnost Firestone odprodána japonskému velikánovi Bridgestone Corporation.
Fortune
Prvotřídní čínská značka osobních a nákladních pneumatik s vysokou reputací v čínském průmyslu pneumatik. Je exkluzivním sponzorem pneumatik pro Grand Prix China Super Truck.
Fulda
Gust Becker a Moritz Hasenclver založili tuto firmu roku 1900 ve stejnojmenném německém městě Fulda. Fulda je výrobce letních a zimních pneumatik nižší střední třídy, které nabízejí bezpečnost, dlouhodobý výkon a výhodný poměr výkonu k ceně. Značka Fulda je velmi dobře známá a v Evropě hojně používaná.
General Tire
Značka byla založena v roce 1915 ve Fort Mill, South Carolina. General Tire je hrdý na více než stoletou tradici a historii. Od začátku značka vyráběla pneumatiky pro všechny druhy motorových vozidel. V roce 1987 se stala značka součástí koncernu Continental. General Tire dnes působí po celém světě. Pod touto značkou najdete pneumatiky pro osobní, 4x4 a nákladní vozidla, ale i pro použití v průmyslu.
Goodyear
Společnost Goodyear Tire & Rubber Company vznikla již v roce 1898. Frank Seiberling pojmenoval společnost po Charlesu Goodyearovi, který vynalezl proces vulkanizace. Již v roce 1926 se stal GoodYear největší gumárenskou společností na světě. Do koncernu Goodyear patří také značky pneu Dunlop, Sava, Fulda a Debica. Značka v minulosti vyráběla také pneumatiky pro různé závodní vozy. Například také pro vozy Formule 1.
Hankook
Společnost Hankook byla původně založena jako Chosun Tire Company v roce 1941 v Jižní Korei. K přejmenování na Hankook Tire Manufacturing došlo až v roce 1968. Hankook Tire je jeden z největších a nejrychleji rostoucích výrobců pneumatik pro osobní automobily, lehké nákladní vozy, 4x4 a SUV, nákladní automobily a autobusy. Hankook Tire vyvíjí špičkové technologie pro zvýšení zákaznické spokojenosti.
Kingstar
Značka Kingstar se prosazuje v různých oblastech automobilového byznysu a patří i mezi významné výrobce pneumatik. Firma byla založená v roce 2000 jako dceřiná společnost jihokorejského výrobce pneumatik, firmy Hankook Tire. Pod dohledem slavného jihokorejského pneu impéria vyrábí Kingstar pneumatiky velmi dobré kvality se zárukou vysoké bezpečnosti a spolehlivosti.
Kleber
Značka Kleber vznikla v červenci roku 1910 ve Francii a patří mezi tradiční výrobce pneumatik. První pneumatiky začal Kleber vyrábět v roce 1911. Vyráběné zimní a letní pneumatiky Kleber patřily vždy mezi technologicky vyspělé pneu. Často s novinkami, které byly vzorem pro další výrobce. Kleber se stal symbolem inovace a kvality. Kleber, patřící do koncernu Michelin. Prostřednictvím svých výrobků, přináší motoristům kvalitní pneumatiky střední třídy, které nabízejí dobrou kvalitu za přijatelnou cenu.
Kormoran
Tradiční evropská značka z polské továrny na výrobu pneumatik patřící k jednomu z předních světových výrobců pneumatik, Michelinu. Značka nabízí pneumatiky ekonomické třídy, avšak ve velmi dobré kvalitě díky vývoji a mnohaletým zkušenostem mateřského koncernu.
Kumho
Vznik společnosti se datuje do roku 1960. Pneumatiky Kumho se v současné době drží mezi deseti nejprodávanějšími značkami pneumatik. Kvalitu pneumatik potvrzuje i zájem výrobců automobilů o dodávky na prvomontáž nových vozidel. Je dlouholetým dodavatelem pneu pro domácí výrobce vozidel Hyundai, KIA, Daewoo.
Landsail
Pod touto značkou se vyrábí celá škála letních a zimních pneumatik pro osobní vozy, SUV, CUVs , off-road vozidla či letadla. Landsail se specializuje také na výrobu závodních pneumatik pro F4 či Dakar. Tento čínský výrobce pneumatik vyrábí pneumatiky opravdu vysoké kvality, což potvrzují i výsledky nezávislých testů.
Master-Steel
Mastersteel jsou pneumatiky společnosti Inter-Sprint Banden BV, předního evropského prodejce pneumatik. Pod značkou Mastersteel se vyrábí pneumatiky pro osobní i lehké dodávkové vozy a nabízí spolehlivost za přijatelnou cenu.
Matador
Slovenská firma na pneumatiky vznikla roku 1947 oddělením od starší gumárenské firmy, která od roku 1925 vyráběla jako první v tehdejším Československu pneumatiky pro automobily (Škoda, Tatra, Aero atd.). Pod původním názvem Matador začala opět vyrábět v roce 1993. V roce 2007 byla společnost převzatá koncernem Continental AG. Matador nabízí pneumatiky jak pro osobní, tak užitková vozidla a SUV.
Maxxis
Společnost Maxxis byla založena v Tchaj-wanu v roce 1967 a stala se jednou z největších a nejrespektovanějších výrobců pneumatik na světě. Pneumatiky Maxxis jsou známé pro svou vysokou kvalitu, výkon a přijatelnou cenu.
Michelin
Společnost Michelin celým názvem SCA Compagnie Générale des Établissements Michelin byla založena roku 1888 bratry Édouardem a Andrém Michelin. V průběhu své existence přišel Michelin s více převratnými vylepšeními v segmentu pneumatik (například pneurail, radiální pneumatika nebo známý Run-Flat). Společnost Michelin je v současnosti nadnárodní společností s vysokou kvalitou výrobků. Do koncernu Michelin v současnosti patří BFGoodrich, Kleber, Kormoran, Riken a Uniroyal.
Nokian Tyres
Firma Nokian Tyres plc byla založena v roce 1988 a kořeny společnosti sahají až do roku 1898, kdy byl postaven Suomen Gummitehdas Oy neboli finský závod na výrobu gumy. Společnost je známá svojí prvotřídní kvalitou především zimních pneumatik danou dlouholetými zkušenostmi s drsnými podmínkami severské zimy. Nokian jako jediná společnost vlastní a provozuje celoroční zimní testovací dráhu, kde testuje své pneumatiky většině společností.
Nordman
Pneumatiky Nordman vyrábí firma s bohatými zkušenostmi s výrobou pneumatik, Nokian Tyres. Tyto pneumatiky nabízí velmi dobrý poměr mezi cenou a kvalitou. Dokáží se přizpůsobit různým podmínkám ve všech ročních sezónách.
Pirelli
Italská společnost Pirelli byla založena v roce 1872 Giovanni Battistou Pirelli v Miláně. Původně se firma Pirelli specializovala na výrobu gumy a gumových součástek pro potápěčské přístroje. Postupem času se primární cíl společnosti změnil na výrobu pneumatik a káblu (telekomunikačních a energetických). Pneumatiky Pirelli jsou žádané pro svou spolehlivost, kvalitu a odolnost při vysokých rychlostech.
Protektor V
V roce 1998 byla postavena ve Slušovicích-Nových Dvorech firma na protektorování pneu. Původním sortimentem byly protektory na osobní a dodávková vozidla. Vzhledem k vývoji na trhu firma neustále rozšiřuje své služby a sortiment nabízených rozměrů včetně nabídky moderních dezénů. Nyní dokáže nabídnout i protektory na off road (4x4) vozy, sportovní dezény a novinkou je výroba nákladních protektorů technologiemi "za studena" a "za tepla". V současné době je firma největším výrobcem a prodejcem protektorovaných pneu v ČR.
Sailun
Sailun je výrobce a poskytovatel vysoce kvalitních pneumatik s velkou hodnotou. Společnost Sailun od samého počátku využívá na maximum odborných znalostí, výzkumu a vývoje. Jejím cílem je navrhnout a vyrobit pneumatiky světové třídy pro všechny typy vozidel.
Sava
Historie značky sahá až do roku 1921, kdy byla ve Slovinském městě Kranj založena továrna na kaučukové produkty s názvem Vulkan. Od roku 1948 až do současnosti je užíván název Sava. Společnost Sava vyrábí dodávkové pneumatiky, pneumatiky pro osobní automobily, SUV, lehké nákladní automobily a kamiony. Od roku 2004 je společnost Goodyear 100% vlastníkem společnosti Sava.
Semperit
Semperit je rakouská společnost zabývající se výrobou gumových výrobků, především pneumatik. Celý název společnosti zní Semperit Holding AG a její sídlo je v hlavním městě Rakouska, ve Vídni. Filozofií výrobce je vyrábět spolehlivé a bezpečné pneumatiky za všech podmínek - i těch nejnáročnějších. Od roku 1985 je společnost Continental AG vlastníkem společnosti Semperit.
Yokohama
Dějiny značky Yokohama se začaly psát v říjnu 1917, kdy společnosti Yokohama Cable Manufacturing Co. Ltd., (dnes Furukawa Electric Co. Ltd.), a americká BF Goodrich založily společný podnik na výrobu pneumatik. Pneumatiky Yokohama mají dlouhodobou tradici a vyznačují se opravdu velmi vysokou úrovní technologie výroby, komfortu, výdrže a samozřejmě kvalitou. U pneumatik Yokohama je vidět japonská preciznost, vysoká technologická úroveň, velmi zajímavý design napříč celou škálou vyráběných dezénů.

Disky
AEZ
AEZ patřící do holdingu Alcar se řadí mezi nejvýznamnější německé výrobce hliníkových kol. Své kvalitní, inovativní a designové produkty nabízí zákazníkům již 20 let. Veškerá kola mají potřebné homologace a zkoušky TÜV.
Dezent
Díky široké škále výrobků a atraktivním cenám přispěla společnost DEZENT k tomu, že dnešní hliníková kola se stala cenově dostupným prostředkem pro personalizaci vlastních automobilů všech velikostí a tříd. Dezent nabízí inovativní disky špičkové kvality a v nadčasovém designu.
DOTZ
Německá značka Dotz, patřící do holdingu Alcar, se specializuje na kvalitní disky pro off-roadové vozy, vozy 4x4 a vyznavače tuningu. Disky Dotz jsou ideální volbou pro milovníky intenzivní jízdy, kteří vždy jezdí s vášní.
Enzo
Německé disky Enzo nižší střední třídy, avšak precizního zpracování a dobré kvality. Jejich výhodou jsou příznivé ceny. Výroba těchto disků spadá pod německého výrobce disků AEZ. Německé disky ENZO jsou důkladně testovány několika způsoby – únavovými, nárazovými a silničními zkouškami.
Gepard
Disky GEPARD jsou produkty vyráběné na zakázku společnosti GPD a.s. s ohledem na co nejvýhodnější poměr mezi výkonem a cenou se zachováním maximální bezpečnosti a komfortu během jízdy.
Ronal
Ronal je dodavatelem kol jak pro prvotní výbavu vozů, tak i na trhu s příslušenstvím pro osobní automobily a užitkové vozy. Ronal vyrábí disky vysoké kvality s dlouhou životnost, detailním designem a vysoce kvalitním lakováním a povrchovou úpravou.

ZPĚT